Goodyear Ultra Grip 9

Goodyear Ultra Grip 9
is momenteel niet beschikbaar

  • Productomschrijving
  • Klantbeoordelingen
Productomschrijving
Productomschrijving

Goodyear Ultra Grip 9

3PMSF

Band voldoet aan de eisen van de Europese Unie voor winterbanden.

Het heeft het 3PMSF-symbool (Three Peak Mountain Flake), dat wordt toegekend na het grondig testen van een bepaald model op sneeuwgrip.



Bandentesten Goodyear Ultra Grip 9:

Testen

Maat

Noot

Plaats

2019
ÖAMTC 185/65 R15 aanbevolen -
TCS 185/65 R15 aanbevolen -
ADAC 185/65 R15 ruim voldoende -

Testen

Maat

Noot

Plaats

2018
ÖAMTC 205/55 R16 bijzonderlijk aanbevolen 2
TCS 205/55 R16 bijzonderlijk aanbevolen 2
ADAC 205/55 R16 ruim voldoende 2
ÖAMTC 175/65 R14 aanbevolen -
ACE/GTÜ 185/65 R15 aanbevolen 3
TCS 175/65 R14 aanbevolen -
Auto, Motor und Sport 205/55 R16 aanbevolen 2
ACE/ARBÖ/GTÜ 165/65 R15 aanbevolen 3
Auto Bild 195/65 R15 goed -
ADAC 175/65 R14 ruim voldoende -

Testen

Maat

Noot

Plaats

2017
ÖAMTC 195/65 R15 aanbevolen -
TCS 195/65 R15 aanbevolen -
ADAC 195/65 R15 ruim voldoende -
Auto Zeitung 195/65 R15 ruim voldoende -

Testen

Maat

Noot

Plaats

2016
GTÜ 205/55 R16 bijzonderlijk aanbevolen -
GTÜ 205/55 R16 particulièrement recommandé -
TCS 185/65 R15 bijzonderlijk aanbevolen 1
ADAC 185/65 R15 ruim voldoende 1
Auto Zeitung 205/55 R16 bijzonderlijk aanbevolen -
Autoklub ČR 205/55 R16 goed -

Testen

Maat

Noot

Plaats

2015
ADAC 165/70 R14 ruim voldoende 1
Auto Zeitung 185/65 R15 bijzonderlijk aanbevolen 3
ADAC 185/65 R15 ruim voldoende 1
Auto Bild 185/60 R15 aanbevolen -
ADAC 205/55 R16 ruim voldoende 3

Testen

Maat

Noot

Plaats

2014
ACE/GTÜ 205/55 R16 bijzonderlijk aanbevolen 3
Auto Zeitung 205/55 R16 bijzonderlijk aanbevolen 2
AUTO Straßenverkehr 205/55 R16 aanbevolen 2
auto motor i sport 205/55 R16 aanbevolen 2

de schaal: Hoogste laagste

Dit model van de band is de opvolger van de uitmuntend beoordeelde en in de tests succesvolle band Goodyear UltraGrip 8.

Het grootste voordeel van dit product is korte remweg. Deze eigenschap werd in de tests van de prestigieuze organisatie TÜV uitgewezen die lieten zien dat in vergelijking met de 3 grootste concurrerende producten, die band met4% kortere remweg op sneeuw wordt gekenmerkt. Daarnaast bezit die band nog meer verborgen voordelen.



Behalve bewezen kortere remweg, lieten ook de TÜV tests zien dat de band betere prestaties dan het oudere model - Goodyear UltraGrip 8 heeft.

Gloednieuw, directioneel loopvlakpatroon presteert perfect op typische winterse wegdekken en vooral op sneeuw.

Voor die prestaties zijn ook zulke elementen van het loopvlak verantwoordelijk als: veel randen, lamellen of loopvlakblokken met variabele vorm. Het model Goodyear UltraGrip 9 wordt geproduceerd van een rubbermengsel met toevoeging van speciale harsen en plantaardige oliën. Deze oplossing zorgt voor het grip vande band op elk winters wegdek. Bij het rijden met deze banden voelt u zich ook zeker op de modder omdat de daar geplaatste groeven van verschillende dikte voor snelle afvoer ervan buiten de band zorgen.

Hetzelfde wordt door de band Goodyear UltraGrip 9 bij regen uitgevoerd. Voor korte remweg op nat wegdek is de moderne constructie van schouderblokken verantwoordelijk.

Bij het rijden zowel op nat als op met sneeuw bedekt wegdek helpen de band de diepe lamellen.

Door het investeren in Goodyear UltraGrip 9 kunt u rekenen met lager rolweerstand (grotere brandstofbesparingen) en echt goed rijcomfort. Dit alles dankzij het geoptimaliseerde ontwerp.

De band is voorzien van een slijtagecontrole (in de vorm van een sneeuwvlok) Daardoor is het makkelijk een verbruikstatus te lezen.

Let op! De band Goodyear Ultra Grip 9 is voorzien van twee types directioneel loopvlak (met centrale groef en zonder).



Informatie over de producent: Goodyear iseen wereldwijd erkende Amerikaanse bandenonderneming. De hedendaagse zeer goede positie op de markt zou niet mogelijk zijn zonder de al in 1898 gestarte jarenlange inspanningen door Frank Sieberling. De oprichter van de firma heeft geld van zijn zwager geleend om het eerste bedrijf Goodyear Tire and Rubber Company op te richten. Goodyear is als onderneming voortdurend in ontwikkeling. Alles dankzij het in opgericht onderzoeklaboratorium dat regelmatig voor nieuwe ideeën voor de branche levert.

Kopiëren van inhoud van deze pagina is verboden!

Recensies
Recensies

Goodyear Ultra Grip 9

4,5 Gemiddelde beoordeling van de prestaties
  • 4,6/5 Droog wegdek
  • 4,5/5 Sneeuw en slush
  • 4,5/5 Nat wegdek
97%
97% klanten aanbevelen band
270 meningen
  • 5
    141
  • 4
    123
  • 3
    5
  • 2
    0
  • 1
    1
Meer statistieken Minder statistieken

We verzamelen informatie over Banden van
3867 Dagen

Gedurende deze tijd hebben we verzameld al
270 reviews

Onze klanten hebben op deze band gereden 2034000 km

Dominante rijstijl

gematigd

  • Resultaten : 270 van de 270 meningen

    195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Goodyear Ultra Grip9 195/65R15 91, T heb ik online gekocht in de bekende bedrijf uit Bydgoszcz. De product is niet slecht, maar ik zou niet deze band met snelheidsindex T aanbevelen. Voor dezelfde prijs kunt u een band met index H kopen of wel paar euro bijbetalen en de band met hogere snelheids index hebben. De goedkoopste model is een beetje zoals de afkortingen in de supermarkt. Een van vier banden had namelijk een defect. Het was onmogelijk om deze band te balanceren. Het bedrijf heeft garantieclaim niet gehonoreert, bij de garage heb ik gehoort dat het niet de eerste keer was. Blijkbaar wordt de band tijdens gebruik aangepast (?!) Aantal gewichten die nodig zijn om de band te balanceren spreekt voor zichzelf. Ik weet niet of de probleem in het productieproces of in de opslag van banden zit, maar ik zou deze band niet met index T aanbevelen. Ik heb op deze banden in de winter gereden en ik kan zegen dat de banden zijn nogal goed. Ik zou echter de banden tweede keer niet kopen. Ik hoop dat deze paar waarnemingen handig voor iemand zullen zijn. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band niet aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Rover 75 Sedan

    Algemene beoordeling:

    3,9

    Droog wegdek 3/5

    Nat wegdek 3/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 1

    NN

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ik heb er lang over nagedacht om te kiezen tussen Goodyear en Michelin, maar ik heb voor Goodyear gekozen. Goedkoper, door mij beproefd en getest, ook op de plank van goede kwaliteit banden. In feite was de keuze goed, ik zou kunnen zeggen heel goed. Met het aantal kilometers dat ik in een maand reis, vermenigvuldigd met het aantal maanden dat ik op de Goodyear-banden heb gereden, kan ik zeggen dat de banden erg goed zijn. Nat wegdek? Geen probleem. Sneeuw? Het had beter gekund, alhoewel ik merkte dat het ook afhangt van het de auto....... De buurman in de VW Passat B6 heeft hetzelfde model en gedroeg zich een beetje anders - misschien is het een kwestie van het gewicht van zijn eigen auto? Geluid? Ik denk dat het een beetje aan perfectie ontbreekt, maar dat is het minimum dat me niet stoorde toen ik de Goodyear kocht. Ik ben gewoon op zoek naar een andere set voor het zomerseizoen. Ik beveel het aan! Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    VW Golf Hatchback V 1.6

    Algemene beoordeling:

    4,9

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    FLOR

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ik waardeer de Goodyear UltraGrip 9-banden zeer hoog. Ik rijd voornamelijk op snelwegen en de banden zijn naar mijn mening zeer comfortabel en passen perfect op zowel droog als nat asfalt (ik beoordeel niet op sneeuw of ijs omdat er tot nu toe geen sneeuw of ijs is in het gebied waar ik woon). Bij het kopen van een nieuwe set banden dacht ik (net als bij vorige banden) dat de verbranding zal toenemen en dat is een verrassing! Het gemiddelde brandstofverbruik in mijn auto is 0,2 liter hoger, dus naar mijn mening is het zo laag dat het niet vermeld moet worden. Ik beveel deze band aan aan iedereen die van plan is om in de nabije toekomst winterbanden te kopen, omdat het u alle kenmerken van een moderne, veilige en zuinige band voor alle weersomstandigheden geeft. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Ford Focus Hatchback II 1.6

    Algemene beoordeling:

    4,8

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    kierowca

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ik kocht de banden voor het comfort - het lagere geluid dat ze moesten genereren, omdat de Mazda 6 stationcar niet een van de stilste auto's is. Ik was niet teleurgesteld. De banden zijn zeer stil, wat zich vertaalt in comfort. Zeker stiller dan de zomerbanden, wat me goed verraste. Bovendien onderdrukt de band goed de oneffenheden. Ook is er geen karakteristiek piepen bij hogere snelheden, die vaak worden gegenereerd door winterbanden. Op droge wegen, in bochten, zie je een verschil met de zomerband, maar dat is vrij normaal. Zeer goede prestaties op nat weg en op sneeuw. We moeten ons best doen om het tractielicht te laten knipperen :-) Na 3000 km is het moeilijk te zeggen of het brandstofverbruik of tekenen van loopvlakslijtage veranderd zijn. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Mazda 6 Kombi I 2.0

    Algemene beoordeling:

    4,2

    Droog wegdek 3/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Lucjan

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ik heb ongeveer 10.000 km gereden zowel in de stad en buiten de stad. Erg stil band. De band heeft een goede grip zowel op droog als nat asfalt. De band is perfect bij remmen bij hoge snelheid, snelle opstart veroorzaakt niet het verlies van de grip, mijn vorige banden verloren de grip even op tweede versnelling. Mooi loopvlak en goede water afvoer. Helaas heb ik de banden op de sneeuw niet getest als het geen sneeuw dit jaar was :( maar ik heb het gevoel dat ze zouden perfect zijn :) Ik ben een persoon die niet van rommel houdt, maar houdt er ook niet van te veel voor dingen betalen. Volgende winter ga ik ook dezelfde banden kopen. Bandenlabel de volledige waarheid meedeelt. Ik moedigt jullie aan om deze baden te kopen. Goed besteed geld :) Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    dynamisch en snel
    Auto:
    VW Passat Sedan B5 FL 1.9 TDI

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Tomo

    meer dan 2 jaar geleden
  • 185/60 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Banden roepen vanaf het begin veel positieve emoties. Sterke uiterlijk, gemak van installatie en de balans zijn de eerste voordelen. Toen ik de route begon het aantal voordelen wordt verhoogd. Het eerste wat mij opviel was de stilte... De banden zijn zeer stil, zelfs op de snelweg, wat heel belangrijk op langere afstanden is. Op droge ondergrond gedragen zoals het zou moeten zijn, ik had geen problemen op de bochten. Op de natte wegdek (dit jaar was er meer regen dat sneeuw) reden de baden ook perfect. Ik heb ook een mogelijkheid om de banden op de sneeuw te testen. Starten en remmen zonder problemen. Ik heb ongeveer 8.000 km gereden en de banden vertonen alleen lage slijtage. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Toyota Yaris Hatchback II 1.4 D-4D (66kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    alBEERcik

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Nieuwe banden. Circuit ca. 4000 km alleen in de stad. Rustig rijden. De winter was er bijna niet, dus het is moeilijk om de waarde van de banden te beoordelen, maar ik ben teleurgesteld. Rond februari zag ik een "gerammel" dat in de loop van de tijd steeds groter werd, waardoor er een geluid in de hele auto ontstond. De automonteur hoorde het ook, sloot fouten uit, en zag een lichte "klap" bij het draaien van de banden links en rechtsvoor. Bij het vervangen van de banden vond de monteur een lichte speling in de rotatie. Naar zijn mening kan een klacht worden aanvaard, maar niet zeker. Ik weet niet wat het is, maar ik ben niet blij en ik zal deze banden niet meer kopen. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band niet aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Ford Focus Hatchback II 1.6

    Algemene beoordeling:

    3,3

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 3/5

    Sneeuw en slush 3/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Leshek

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ik ben ongeveer 75% op de snelweg. Omdat de winter mild was, reed ik meestal op een droge, of een beetje natte wegen. Mijn observaties zijn als volgt (na één winter gebruikt te zijn geweest): ik heb een veel lagere verbranding op de weg bereikt dan op de zomerse weg - plus voor de rolweerstand, grip op nat wegdek is geweldig. Wat de sneeuw betreft, kon ik die slechts twee keer testen onder zulke omstandigheden. Toen ik probeerde de auto tot een verlies van grip te brengen, was ik positief verrast hoe moeilijk het bleek te zijn (in verhouding tot de omstandigheden natuurlijk). De banden werkten zeker, dus hou het zo: -) Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Opel Astra Hatchback H 1.6 (5/110)

    Algemene beoordeling:

    4,5

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    kierowca M

    meer dan 2 jaar geleden
  • 175/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Mooie banden, eigenlijk. Ze zijn geschikt voor rustig rijden op de weg en in de stad - en ze zijn stabiel. Tijdens een harde start breken ze soms de grip. We hebben dit jaar niet veel sneeuw gehad, dus het is moeilijk te zeggen hoe de banden het doen onder de zwaarste omstandigheden. Deze paar besneeuwde dagen vertoonden geen banden nadelen. Ze gedroegen zich fatsoenlijk op sneeuw, smeltwater en ijs. Een beetje luidruchtig, maar de winterbanden zijn luidruchtig.... Maar ik merkte niet veel verschil in brandstofverbruik ten opzichte van de zomerbanden van de Continental EcoContact 5. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Mini One Hatchback R50 1.6

    Algemene beoordeling:

    4,0

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Vascodagama

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ultra grip 9 banden zijn echt een goede keuze. De band is erg stil, de grip erg goed, maar ik had niet verwacht dat de lichtheid van deze banden zo goed zou zijn na de zomervakantie. De auto lijkt over het asfalt te vliegen. De eerste indruk was bijna angstaanjagend, ik draaide met één vinger aan het stuur, maar na een paar kilometer was ik er al snel aan gewend. Alle parameters zijn geweldig, niet alleen op het papier van de fabrikant maar ook op de weg, ik weet niet waarom iemand slecht schrijft over deze banden, ik vind ze persoonlijk leuk. Ik beveel het aan alle chauffeurs aan! Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Audi 80 Sedan B4 2.0 (66kW)

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Kenay

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ik raad deze banden aan. Ze presteren goed op droge wegen, op hoge snelheid iets slechter, maar nog steeds ongeveer. Op natte wegen houden ze het goed in de bochten, aquaplaning is geen bedreiging. Sneeuw is voor hen geen probleem. De grootste indruk werd gemaakt op het ijs, ze deden het heel goed. Rijden in de regen bij -3 graden Celsius leverde geen problemen op. De beste banden die ik ooit heb gehad en zeker zomerbanden zullen ook de Goodyear Efficientgrip Performance zijn. Natuurlijk gekocht bij OPONEO Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    VW Passat Variant B5 1.9 TDI

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Grzegorz

    meer dan 2 jaar geleden
  • 175/65 R14

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    De banden op sneeuw en nat zijn een soort openbaring. Eerst heb ik natuurlijk het netwerk doorzocht op tests en hun resultaten werkten goed. Elke dag rijdt een vrouw in een auto, zodat de band, naast de grip, ook duurzaam moet zijn, bijvoorbeeld als je op stoepranden rijdt: 8 km en de banden zijn voorlopig nog steeds compleet. De grip op de sneeuw is geweldig, zelfs voor een lichte heuvel geen probleem. Het is niet slechter in de regen, je kunt waarschijnlijk met veel vertrouwen naar de hoeken gaan. Als het droog is, vind ik het heel goed, je moet de correctie nemen dat het geen zomer is. Ik zou aanraden Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Ford Fiesta Hatchback VI FL 1.25 (60kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    DonAndress

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Banden overgehaald instigatie OPONEO consultant. Gedurende het winterseizoen heel goed deden, maar miste een fatsoenlijke winter dit jaar, dus kunt u volop proberen. Slechts een paar dagen van lichte sneeuw een beetje te klein om gezaghebbend advies. Het enige wat mij opviel aan de negatieve kant, is op een vrij hoog profiel (195 / 65R15) banden een beetje te zacht om te buigen. Dit is waarschijnlijk te wijten aan het feit dat hoge - al jaren hebben dezelfde grootte en hebben deze symptomen niet opmerkt. Hoe dan ook, ik beveel en waarschijnlijk besluit te kopen in de toekomst. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Honda Accord Coupe VI 3.0 V6 (5/114.3)

    Algemene beoordeling:

    4,2

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Piotr G.

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Grote banden voor de wegen in de winter slush auto uit zonder problemen uitgevoerd, de sneeuw geeft ook advies (getest op de zijkant, begraven in de sneeuw Alpine Road). Dit is zeker niet de stilste van de banden, maar ook niet veel van zichzelf te leren kennen, zelfs bij hoge snelheden. Het enige nadeel voor mij is iets sneller slijtage van de banden ten opzichte van, bijvoorbeeld. Banden Ultra Grip 8 Ik had, behalve dat de laatste auto reizen erg zwaar beladen zo groot en dat het resultaat zou kunnen zijn. Banden algemeen bruikbaar. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    VW Passat Variant B5 FL 1.8 Turbo (110kW)

    Algemene beoordeling:

    4,0

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    łukasz

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Ik bestelde de banden voor de winter, en na een paar dagen ze stuurde me naar de plaats waar ik kiezen. De banden hebben een paar maanden geweest. Rijden lange afstanden na ongeveer 1000 km in sneeuwen dat zijn land, dat is droog na 200 kilometer en plotseling het regent. Banden op alle oppervlakken perfect gedragen. Hij was niet bang om het gaspedaal te duwen in ieder geval. Het enige nadeel is, helaas, banden zijn net als ik, maar een beetje te hoog voor de kwaliteit die u kan vergeven. Ik zou iedereen aanraden met die band. Paul Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    10000 - 15000km
    Rijstijl:
    dynamisch en snel
    Auto:
    Mazda 6 4/5 drzwi I 2.0 CD

    Algemene beoordeling:

    4,5

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Pawelwzl

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Banden zeker het geld waard. Ik aarzelde een lange tijd en was goed kijken in dit segment van de banden om te worden gebruikt gedurende meer dan één seizoen en het is. Ze zijn uitstekend geschikt voor droog, nat en sneeuw. Zeer rustig, hoewel relatief hard. Lijken te zachte delen, maar ik voelde me dit elke dag, hoewel hij de indruk dat ze worden 'opgeblazen Low "gehad. Maar slijtage is normaal wanneer het gewicht en relatief snel mijn rijstijl van het voertuig. Ik denk dat we nog steeds seniele minstens 2 seizoenen. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Renault Laguna Kombi III 2.0 dCi (110kW)

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    pats

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Ik kocht de banden aan het begin van het seizoen 2014/2015, testte weinig sneeuw stad- maar ook in het Tatra-gebergte en Zuid-Tirol, waar de sneeuw was lang en vanaf bevroren en gesmolten. Banden heel goed vasthouden aan het oppervlak, dat geen sneeuwkettingen op de belangrijkste wegen (veel gebruikers veronderstellen) gehad. Daarnaast is er hard genoeg, niet te ongemak bij het rijden in Terni (onverharde weg) en rijd de agresynej. Relatief rustig op de weg tijdens sneeuwval en stabiel. Zeker aan te raden. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    boven 15000km
    Rijstijl:
    dynamisch en snel
    Auto:
    Audi A4 Allroad B8 2.0 TDI quattro (100kW)

    Algemene beoordeling:

    4,1

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Audiolog

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Sinds de aankoop, dwz. De tweede medio december, een auto liep in verschillende klimatologische omstandigheden ca. 2.5 mil. km. Tot nu toe, zowel op het oppervlak, niet verrassend droge, natte en besneeuwde goed vastgehouden zonder onverwachte of ongecontroleerde gedragsproblemen. Waarschijnlijk is dit ook te wijten aan de rijstijl van relatieve rust, maar ik denk dat het ook een goede band eigenschappen. Ik raad Goodyear UltraGrip 9 als een goede kwaliteit en redelijke prijs. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    boven 15000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Peugeot Partner Dostawczy II 1.6 HDI (55kW)

    Algemene beoordeling:

    4,2

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Cezary Więckowski

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    In deze eerste winterbanden gemonteerd. Tot nu toe, de oefening heel goed. Het is moeilijk vast te stellen na het rijden enkele duizenden kilometers van alle in dit onderzoek opgenomen parameters. Hoewel ik niet heb gecontroleerd faced loopvlak. One'm zeker dat ik heb echt verbeterd rijcomfort ten opzichte van eerdere multigrade, banden zijn rustig en de auto loopt op de hoeken, of groeven. Niedopompowanych lijkt, omdat ze zacht zijn, maar niet gebruik. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Seat Leon Hatchback II 1.9 TDI (77kW)

    Algemene beoordeling:

    4,8

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Jadwiga

    meer dan 2 jaar geleden
  • 175/65 R14

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Voor het kopen van deze banden Ik las talloze recensies op deze banden en andere merken en types. Ik geregeld op deze en na 4 en een halve maand kan ik toegeven dat hij deed het goed. Ik heb op een verscheidenheid van oppervlakken gedreven en hebben gezien andere auto's slippen en crashen om me heen, terwijl de mijne op de weg bleef zonder problemen. Grippy. En ik persoonlijk heb geen lawaai problemen geconstateerd. Absoluut opnieuw kopen deze banden. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    10000 - 15000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Renault Kangoo Van I 1.5 dCi

    Algemene beoordeling:

    4,8

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Paolo Metelli

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Pirelek zomer verandering in winterbanden de oorzaak van de MUTE rijden. Ik heb geen idee wat een wonder, maar na de oprichting van Pirelek weer is het lawaai. Naast een grote wandeling in de modder droog I sneeuw. De natte - bekend, maar is niet slecht. Ik twijfelde of deze paar maanden van de winter rijden geen geld worden geknepen en geen drugs ... en al het geluk dat ik besloot op een nieuwe UG9 niet kopen. Vrede en veiligheid gegarandeerd! PO-LE-CAM! Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Mercedes Klasa E Kombi W210 300 TD

    Algemene beoordeling:

    4,8

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Red

    meer dan 2 jaar geleden
  • 175/60 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Banden gekocht in september 2014 tot nu toe hebben ongeveer 4 miljoen mijl woj.łódzkim wonen in de winter van dit jaar, bijna niemand, dus 100% kon ik niet de banden te testen. Op een droog oppervlak van de band zich goed gedragen en in natte omstandigheden. De banden zijn erg rustig. Ik hou van de verschijning van het hebben van een goede mate van slijtage van de banden van de bandenfabrikant Goodyear raadt ultragrip9 in de toekomst kunnen ook kopen Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Audi A2 Hatchback I 1.4 TDI (55kW)

    Algemene beoordeling:

    4,6

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Michał

    meer dan 2 jaar geleden
  • 185/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Banden opgericht aan het einde van oktober 2014. De winter was mild dus de eerste echte test in januari en februari goedgekeurd, en na een fatsoenlijke sneeuw twee of drie keer liep. Ze waren op de jury route waar de banden perfect kopnym en advies over verpakte sneeuw voorgedaan. Hill begint waar anderen hadden problemen hier is glad en wielspin. Het bijhouden door de sneeuw zeer goed. Op droge en natte wegen hebben ze niet gemerkt problemen. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Citroen Xsara Picasso Van I 1.6 HDI

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Błażej

    meer dan 2 jaar geleden
  • 185/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Zeer goed werk op sneeuw, ijs en smeltende sneeuw. Uphill sneeuw vulde de heuvel waar het martelen van anderen, en had geen enkel probleem te zetten. Sliding inhalen auto zonder slip en onzeker gedrag van de auto was ook geen probleem. Excel droog en makkelijker het was om deze winter (2014/2015), die niet genoeg sneeuw dagen was te zien. Het is moeilijk voor mij om commentaar te leveren op de slijtvastheid als ze alleen maar één seizoen reed. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Citroen Xsara Picasso Van I 1.6 HDI

    Algemene beoordeling:

    4,9

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Błażej G.

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Getest op sommige wegen bij het rijden in verschillende omstandigheden, sneeuw, ijzel, enz., In stad na stad op de route. Zeer rustig. Ik ben erg blij met mijn aankoop. De enige klacht die we hadden was een beetje moeite bij het begin van het pompen van de band op de velg als gevolg van de vervorming (de reden is waarschijnlijk slechte opslag van banden op voorraad, maar met deze je aankan) :). Daarna heb ik geen bezwaar. aanbevolen band !! Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    VW Golf Hatchback IV 1.9 TDI (85kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Marcin F.

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/60 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Een goede band voor bestuurders die veiligheid gebracht boven de veeleisende prijs. Belangrijker nog, de goede prestaties op natte en besneeuwde wegen, gebrek aan bezwaren tegen op droog asfalt blijven. Geen verschil in de verbranding kwaliteit in vergelijking met zomerbanden. Ik reed langs de banden van het merk Ultra Grip 7+ GY tienduizenden. km met de auto en het kopen van GY Ultra Grip 9 officiële stelde niet teleur. ik beveel Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Renault Scenic Van III 1.5 dCi (78kW)

    Algemene beoordeling:

    4,8

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Rafał

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Ik veranderde mijn winter al aan het einde van het seizoen banden te wijten aan de grote slippen bij het starten op een nat wegdek met eerdere Hankook banden. Zoals de kant verwijderd, de Goodyear banden bleek erg stil te zijn. Afgelopen winter was winter, niet zo moeilijk om het gedrag in diepe sneeuw te beoordelen, maar zijn overblijfselen en ijs banden uitgeoefend OK. Ik ben tevreden met hen en aan te bevelen. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Honda Civic Hatchback IX 1.8 i-VTEC (104kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Marco

    meer dan 2 jaar geleden
  • 185/65 R14

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    heel behoorlijk banden - in de natte verrassend goed onderhouden. Met de snelle bochten in nat moet je proberen te "ślizgnęły" te krijgen. In droge omstandigheden te houden geweldig. Rijden in modder en sneeuw positieve verrassingen. In dit geval blijkt optimaal te zijn. Dit is niet het goedkoopste product, maar dan gebruik zeer goed gezien, voor wat we betaalden. Tot slot - ik aanbevelen. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    boven 15000km
    Rijstijl:
    dynamisch en snel
    Auto:
    Ford Focus Hatchback I 1.6 16V

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Michał

    meer dan 2 jaar geleden
  • 175/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    We laten deze banden een paar maanden, en het belangrijkst, er geen situatie waarin het gevaar van ongevallen die ontstaan ​​als gevolg van het verlies van hechting. Daarnaast, zeer rustig, kunt u eenvoudig naar muziek luisteren zonder dat u de kracht van de luidspreker te scheiden. Openbaring ook om trillingen te verminderen koffie in het kopje zonder te morsen bedreigingen. aanraden Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Suzuki Swift Hatchback III 1.2 (69kW)

    Algemene beoordeling:

    4,0

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 3/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Jacek Folborski

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Zimówkę banden zeer rustig, is het brandstofverbruik met ongeveer 0,2 l / 100 km (gas), dus vrijwel onmerkbaar. In droge en natte weg gedraagt ​​het zich heel goed, maar gewoon om het verschil in de sneeuw te voelen. Ik had verschillende banden, nieuwe kopen want ik reis veel, maar ik gebruik een aantal seizoenen UG 7 verder en ik heb echt niet van plan om nu overstappen. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    boven 15000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Skoda Roomster Van I 1.4

    Algemene beoordeling:

    4,7

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    WhoSayN

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/60 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    De band doet het heel goed, zowel in droge omstandigheden en in de regen of ijzige weg. Rijden in de sneeuw was in het oog van de relatief weinig, maar in ieder geval verliest de tractie. Bij hoge snelheden, geen zorgen over geluidsoverlast. Ik voelde geen verhoging na de oprichting van brandende banden, dus het is goed voor dit type van winterbanden. Ik raad :) Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    dynamisch en snel
    Auto:
    Mazda 3 Hatchback III 2.0 SKYACTIV-G 165 i-ELOOP (121kW)

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Jakub

    meer dan 2 jaar geleden
  • 185/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    De voorste banden gelegd op mezelf 2 stuks Ultra Grip 9 op de achterkant van de linker zijn oude, omdat ze in goede staat waren. Hoe vaak ze reed agressief in de rotonde voelde om terug naar de zijkanten te vluchten, maar de voorzijde is dierbaar gehouden :) Algemeen zou ik aanraden, is niet teleurgesteld in hen, en ik gaf ze een paar keer tijdens rijexamens Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Alfa Romeo 147 Hatchback I 1.6 T.Spark (88kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Kazik

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Ik veranderde zomerbanden voor de winter GY GY en vol verbazing. de negatieve eigenschappen van winterbanden niet het gevoel. Ze zijn zeer stil, omdat de zomer. Perfect vastklampen aan oppervlakken nat (sneeuw was niet gereden in de enquête hadden in te vullen een evaluatie, die werd aanvaard). Geen problemen kunnen reizen met snelheden die bestemd zijn. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Opel Astra Kombi H 1.9 CDTI (74kW) (4/100)

    Algemene beoordeling:

    4,5

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Jarek

    meer dan 2 jaar geleden
  • 185/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Bij het kopen van een autoband heeft een volledige reconstructie, dus in vergelijking met 9 Ultra Grip val perfect. Maar in vergelijking met de Poolse Debica ik heb met de andere auto vallen ook b. Nou, ze zijn zeker stiller. Helaas, de winter was zacht, dus het was een speciale gelegenheid voor een grondige controle, maar ik raad het kopen deze banden. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Nissan Note Hatchback I 1.4

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Ryvar

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Banden eigenschappen bijzonder verrassend tractie op sneeuw en ijs (getest bij een snelheid van 80-100 km / h). In geval van nood was het nooit een probleem met een gebrek aan grip. Steun in bochten en rotondes ook OK. Het wordt veel gebruikt (aangedreven ongeveer 20 000 km.) Langs de route Polen - Duitsland (1000 km per week) geen tekenen van slijtage. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    boven 15000km
    Rijstijl:
    dynamisch en snel
    Auto:
    VW Passat Variant B5 FL 1.9 TDI (96kW)

    Algemene beoordeling:

    4,8

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    djwito

    meer dan 2 jaar geleden
  • 185/55 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Ik ben 100% tevreden met deze banden. In plaats daarvan zal ik niet liegen en zeggen dat beter gerichte banden met het model van "V", dat niet een vergelijkbare prijs te vinden. Ze houden een zeer goede oppervlakte en zijn relatief rustig. Verbranding is ook iets lager dan de vorige band van een ander bedrijf. Het zou alleen maar aanraden. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Seat Cordoba Sedan II 1.9 TDI (81kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    GROSZI

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Deze winter is niet veel mogelijkheden voor het schatten van het rijden sneeuw / ijzel. De band geeft het gevoel van de viering. Naar mijn mening, maar ik hou niet van hoge temperaturen. Wacht niet langer! Met de verandering van de zomer, wanneer de lente komt. Een grote factor in mijn mening de prijs / kwaliteit. Ik bevelen zonder aarzeling. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    VW Passat Variant B7 1.4 TSI (90kW)

    Algemene beoordeling:

    3,8

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 3/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Teek

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Rustig, zelfs in vergelijking met de zomer Dunlopów Sport Blue reactie. Beide banden 86 dB, maar de zomer en winter Dunlopy zijn lawaaierig Goodyearów niet gehoord. Goede sneeuw. Het enige nadeel is de hoge profiel, waar de auto sterk is gekanteld in krappe bochten. Maar dit gebeurt alleen in het stadsverkeer. De fietspaden zijn geweldig. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Opel Astra Hatchback H 1.6 (5/110)

    Algemene beoordeling:

    4,5

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Mateusz

    meer dan 2 jaar geleden
  • 175/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Geweldig in de regen en droog, zeer glad en zeer laag geluidsniveau wegen. Na het lezen van de recensies van deze banden Ik ben niet bezorgd over het gebruik ervan in een sneeuw die in het Verenigd Koninkrijk zou kunnen krijgen. In aanvulling op een geweldige prijs en zeer snelle levering van Oponeo het Verenigd Koninkrijk, 3 dagen. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Honda Jazz Hatchback II 1.4

    Algemene beoordeling:

    4,8

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Skipper.

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/60 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Sinds november heb ik ongeveer 11.000 km. Banden uit te blinken in het bijzonder goed in de natte. Ik leef omringd door steile hellingen, maar ik had geen probleem gaan door de besneeuwde heuvels. De auto zit vast op de weg als een tank. Een andere winterbanden voor de auto die zal ook Goodyera vrouw samen konden nieuwste model. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    10000 - 15000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Toyota Corolla 3/4/5 drzwi IX 1.4 D-4D (4/100)

    Algemene beoordeling:

    4,6

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Goombee

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Stille banden op droog wegdek, demping ongelijkheid voor mij - een openbaring !!! Superfijn tractie op nat wegdek. Ijzel en sneeuw, moeilijk te beoordelen te kort te maken een grondige evaluatie van de werking van het winterseizoen. Volgens het huidige moment reed ik 1.500 kilometer, ik ben blij met de prestaties van de banden. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    hieronder 2000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Peugeot 308 Hatchback II 1.6 THP 125 (92kW)

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Robson04

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/60 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Gebruikte banden voor meer dan twee maanden, en dwong hen tot ongeveer 5000 kilometer. Redelijk rustig voor winterbanden. Goed vasthouden aan de weg op droog en nat wegdek. In verband met de uitstraling van dit jaar had ik de kans om goed te testen in de sneeuw en smeltende sneeuw. Ik beveel het en wensen u een brede weg :-) Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Toyota Avensis Wagon III 2.0 D-4D (93kW)

    Algemene beoordeling:

    4,3

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Marcin

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Dit bevestigt de reputatie van het merk serie banden. Betrouwbare zowel in termen van grip en lawaai. Ik merkte geen negatieve invloed op het brandstofverbruik, en dus vermoedelijk ook in deze uitgave is een goede keuze. U kunt hem vertrouwen, ook al moet men toegeven dat de winter dit jaar niet was een veeleisend Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Toyota Auris Hatchback I 1.6 VVT-i

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Robert

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/60 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    De banden presteren goed op droog en nat wegdek. De sneeuw hield het besturen van een auto met vertrouwen, zelfs bij hoge snelheden. De band is een beetje moeilijk te maken het werk sterker en minder verzwakking van ongelijkheid, maar het maakt veruit de manier van hun gedrag in alle weersomstandigheden. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    boven 15000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Ford Focus Hatchback I 1.8 TDDi

    Algemene beoordeling:

    4,2

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Piotr Fronczewski

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    De UG9-banden zijn geweldig, je hebt niets beters nodig in de stad, en in de winter, 6 km verderop in het bos, slik je de Golf zonder kettingen. Het is een band die werkt zoals pirelli. Ik zou aanraden Ps. Bandenslijtage is te verwaarlozen, na wat ze heeft gedaan en hoeveel ze heeft uitgegeven Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    10000 - 15000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    VW Golf Variant VI 1.6 TDI (77kW)

    Algemene beoordeling:

    4,4

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 4/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Król Julian

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Ik kocht mijn vrouw de auto, wilde comfort te garanderen om veilig te rijden, heb ik besloten om op deze banden, stel ik voor 2 parameters: 1. Veiligheid 2. Algemene Price'm gelukkig, en natuurlijk, zijn vrouw, geen schuld en geloof me als dit is het zaak dat de aandacht Groeten vereist Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Citroen C4 Hatchback I 1.6 HDI

    Algemene beoordeling:

    3,7

    Droog wegdek 3/5

    Nat wegdek 3/5

    Sneeuw en slush 4/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Jacek Cichura

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/55 R16

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    De Ultra Grip gehele serie is de perfecte band, rijden alleen op hen voor vele jaren, heb ik nog nooit gefaald. Zeer goede tractie, lichte regen en natte sneeuw. Droge omstandigheden gedragen als een zomerband, die is onberispelijk. Geen lawaai bij hoge snelheden. Ik beveel alle onbeslist. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Mini Cooper Hatchback R56 1.6 S (125kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Paweł

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    De banden zijn gewoon geweldig, ik heb ze een seizoen, ik ben net veranderd voor de zomer en hetzelfde merk. De banden op een nat sneeuwoppervlak zijn uitstekend. Tijdens de weza vinden we dat deze banden echt high-end zijn. Ik adviseer banden voor dit merk, evenals winter- en zomerbanden. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    Chevrolet Rezzo Van I 2.0

    Algemene beoordeling:

    4,9

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Jakub

    meer dan 2 jaar geleden
  • 195/65 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Voor de juiste prijs rechtstreeks aan de prestaties. Swings van links naar rechts in de bochten maakt de auto een beetje, en zegt dat slecht als hij had om hem te werpen op de buitenkant van de bocht. Dit effect verdwijnt onder nul graden Celsius, maar dan hebben we weinig warmere winters. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band niet aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    gematigd
    Auto:
    er zijn geen informatie.

    Algemene beoordeling:

    3,2

    Droog wegdek 4/5

    Nat wegdek 3/5

    Sneeuw en slush 3/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Kierowca

    meer dan 2 jaar geleden
  • 175/60 R15

    Geverifieerde opinie

    de Vertaling

    een mening buiten NL

    Zeer goede banden - aan te bevelen. Deze winter problemen dosypało en ik kreeg waar ik wilde. Zeer goede grip onder alle omstandigheden, snowdrifts is niet verschrikkelijk, diepe sneeuw, natte sneeuw of regen. We raden deze neumático.Co naar de winkel - snel, efficiënt, in het bijzonder. Meer instorten

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    kalm
    Auto:
    Audi A2 Hatchback I 1.4 (55kW)

    Algemene beoordeling:

    4,9

    Droog wegdek 5/5

    Nat wegdek 5/5

    Sneeuw en slush 5/5

    Is deze mening behulpzaam?

    0 0

    Monika

    meer dan 2 jaar geleden
  • Gratis levering

  • Levering met montage

  • Boven 7 miljoen klanten